دستگاه جوش co2

دستگاه جوش CO2

دستگاه جوش co2 با استفاده از گرمای تولید شده توسط قوس الکتریکی DC ،برای ذوب فلز در ناحیه اتصال را دارا است.

تعداد مدل های موجود:

0
مدل های کالا
مدل
معرفی کالا

دستگاه جوش co2 با استفاده از گرمای تولید شده توسط قوس الکتریکی DC ،توانایی ذوب فلز در ناحیه اتصال را دارا است. یکی از دستگاه های پرکاربرد دستگاه جوش co2 بوده که در در موارد ساختمانی کاربرد فراوان دارد.

دستگاه جوش co2  یا دستگاه جوش میگ اگرچه برای جوشکاری ورق های نازک توصیه شده اما برای ورق هایی در محدوده های ضخامتی مختلف می توان به کار برد. اصلی ترین دلیل این امر را میتوان در شروع و توقف آسان جوشکاری با این روش و نتیجتا امکان قابلیت تولید بالا بیان کرد همچنین در مقایسه جوشکاری قوس- الکترود دستی (MMA)  نیازی به تعویض مرتب الکترود و تمیز نمودن سرباره جوشکاری نخواهد بود.

دستگاه جوش co2

دستگاه جوش co2

جوشکاری با دستگاه جوش co2

جوشکاری با دستگاه جوش co2 ، به این ترتیب  می باشد که یک سیم فلزی از طریق تفنگ جوشکاری به محل جوش تغذیه شده و داخل قوس الکتریکی ذوب می شود. این سیم دو نقش اساسی را در فرآیند ایفا می کند به طوری که علاوه بر هدایت جریان الکتریکی به حوضچه جوش عمل فیلر یا پرکننده را نیز انجام می دهد.

نیروی الکتریکی در جوشکاری با دستگاه جوش co2 نیز توسط یک منبع قدرت نیرو تامین می شود. همانطور که گفته شد در دستگاه جوش co2 ، قوس و حوضچه جوش توسط گازی که میتواند فعال یا خنثی باشد محافظت می گردد. گاز خنثی به گازی اطلاق میشود که با مواد ذوب شده هیچ نوع واکنشی را انجام ندهد.

دستگاه جوش co2

دستگاه جوش co2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متنوع ترین خدمات و کالاهای صنعتی
بررسی و مقایسه ارائه دهندگان
معرفی تخصصی خدمات و کالاها
مشاوره تخصصی رایگان
ثبت نام رایگان ارائه دهندگان