دستگاه گوج

دستگاه گوج

دستگاه گوج یکی از دستگاه های مورد استفاده در جوشکاری بوده که دارای مدل های مختلفی است. برای مثال مدل های مختلف دستگاه گوج قابلیت جوشکاری الکترود، کاربرد در محو قسمت های معیوب جوش و یا ایجاد شیار روی قطعه کار را دارد.

تعداد مدل های موجود:

0
مدل های کالا
مدل
معرفی کالا

دستگاه گوج یکی از دستگاه های مورد استفاده در جوشکاری بوده که دارای مدل های مختلفی است. برای مثال مدل های مختلف دستگاه گوج قابلیت جوشکاری الکترود، کاربرد در محو قسمت های معیوب جوش و یا ایجاد شیار روی قطعه کار را دارد. همچنین کیفیت عالی جوشکاری، ایجاد قوس بسیار آسان و پایدار و بدون پاشیدگی، امکان گوجینگ عالی با الکترودهای مخصوص کربن، سیستم الکترونیکی و غیره از ویژگی های دستگاه گوج است.

از دستگاه گوج می توان برای برداشتن جوشهای ناقص، جداکردن قطعات جوش داده شده، ایجاد شیار و آماده سازی پاس ریشه و هر نوع آماده سازی جوش استفاده نمود. دستگاه های گوجینگ سه فاز و با کنترل الکترونیکی می باشند. این سیستم باعث جریان خروجی تثبیت شده، ایجاد قوس بسیار آسان و کنترل ساده حوضچه مذاب می شود. در صورت چسبیدن الکترود به قطعه کار، سیستم Anti-stick جریان گوجینگ را به سطح مینیمم کاهش می دهد و از چسبیدن الکترود به قطعه کار جلوگیری می نماید. سهولت کار در جریانهای پایین از مزایای مهم دستگاه گوج است. همچنین اگر افزایش حرارت غیر مجاز یا اتصال کوتاه روی دهد، جریان خروجی به همان سطح مینیمم کاهش یافته و پس از رفع این شرایط دستگاه بطور اتوماتیک به حالت طبیعی برمی گردد.

دستگاه گوج

دستگاه گوج

ویژگی های رکتیفایر دستگاه گوج

دستگاه رکتیفایر دستگاه گوج دارای قابلیت  تنظیم جریان گوجینگ بطور پیوسته با دامنه زیاد و امکان تنظیم در حین کار می باشد. دستگاه گوج کنترل بهینه حوضچه مذاب و قوس پایدار و بدون پاشیدگی را نیز به همراه دارد. همچنین حساس نبودن جریان گوجینگ به نوسانات ولتاژ شبکه و طول قوس و طول کابل و قوس بسیار عالی در شروع به کار از دیگر ویژگی های دستگاه گوج است.

رکتیفایر در دستگاه گوج مجهز به سیستم Anti-stick:(فرآیندی که  با چسبیدن الکترود به قطعه کار جریان را قطع میکند). از دیگر مزایای این دستگاه می توان به حفاظت در مقابل اضافه بار و اتصال کوتاه،    ضریب قدرت بالا و راندمان زیاد، حفاظت عالی بدنه در مقابل عوامل محیطی و غیره اشاره کرد.

دستگاه گوج

دستگاه گوج

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متنوع ترین خدمات و کالاهای صنعتی
بررسی و مقایسه ارائه دهندگان
معرفی تخصصی خدمات و کالاها
مشاوره تخصصی رایگان
ثبت نام رایگان ارائه دهندگان