Search
Generic filters
Search
Generic filters
دستگاه برش زنجیری لوله

دستگاه برش زنجیری لوله

دستگاه برش زنجیری لوله به نام برش گرم نیز شناخته می شود. از دستگاه برش زنجیری لوله برای برش لوله و کونیک کردن لوله عموما استفاده می شود که دلیل اصلی آن دقت و کیفیت بالاتر آن نسبت به برش های سنتی و دستی است.

تعداد مدل های موجود:

0
مدل های کالا
مدل
معرفی کالا

دستگاه برش زنجیری لوله

دستگاه برش زنجیری لوله به نام برش گرم نیز شناخته می شود. از دستگاه برش زنجیری لوله برای برشکاری لوله و کونیک کردن لوله عموما استفاده می شود که دلیل اصلی آن دقت و کیفیت بالاتر آن نسبت به برش های سنتی با اره و دستی است.

استفاده از دستگاه برش زنجیری لوله باعث می شود تا خطای انسان (که سبب کاهش کیفیت سطح برش می شود) کم شود. دستگاه برش زنجیری لوله با نام اصلی بول ماشین در بازار شناخته می شود و در مدل های تک زنجیر و دو زنجیر بنا به نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. بول تک زنجیر برای لوله هایی با قطر 4 الی 24 اینچ می باشد. بول دو رنجیر برای لوله های با قطر 40 الی 45 اینچ می باشد. در نهایت بول سه زنجیر برای لوله هایی با قطر تا 70 اینچ می باشد.(در واقع در این حالت با اضافه کردن یک زنجیر اضافه امکان برش های قطر بالا در دستگاه برش زنجیری لوله فراهم می شود.)

دستگاه برش زنجیری لوله

دستگاه برش زنجیری لوله

جهت داشتن دقت بالا و برش های تمیز و سریع در لوله ها نیاز به دستگاه هایی می باشد. لوله بر زنجیری معرفی شده در دستگاه برش زنجیری لوله ، توسط زنجیر به لوله متصل خواهد شد. و بعد از روشن کردن و برشکاری اقدام به حرکت می نماییم. لوله هایی که در خارج از شهر برای انتقال گاز معمولا مورد استفاده قرار میگیرد که در قسمت هایی نیاز به برش زدن لوله های بزرگ می باشد. برش لوله گاز در قسمت هایی که لوله ها نیاز به تغییر مسیر باشد استفاده خواهد شد. لوله ها در اندازه های یکسان می باشد که به یکدیگر جوش خواهند خورد.

در دستگاه برش زنجیری لوله برشکاری لوله ها توسط هواگاز انجام می گردد. می توان برای استفاده از این گازها برای جوشکاری از سرپیک برش استفاده خواهد شد. در دستگاه برش زنجیری لوله از ورودی اکسیژن و گاز استفاده میشود تا بتوان برشکاری را انجام داد. در نظر داشته باشید بول ماشین برای برشکاری لوله می باشد نه برای جوشکاری.

دستگاه برش زنجیری لوله موجود در بازار ایران وارداتی می باشد که اکثر محصول کشور چین است. برخی از دستگاه برش زنجیری لوله نیز محصول تایوان هستند. قطعات این دستگاه نیز موجود می باشد که شامل مهمترین و مصرفترین آنها زنجیر یدک می باشد.

دستگاه برش زنجیری لوله

دستگاه برش زنجیری لوله

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متنوع ترین خدمات صنعتی
بررسی و مقایسه ارائه دهندگان خدمات
محتوای تخصصی
مشاوره تخصصی رایگان
ثبت نام رایگان ارائه دهندگان