خمکاری ورق

خمکاری ورق

خمکاری ورق یکی از روش های شکل دهی انواع ورقهای فلزی و غیر فلزی جهت ایجاد خم در قطعات مختلف است. در واقع خم کاری ورق ، کج کردن آن حول یک محور مستقیم به منظور ایجاد تغییر شکل دائمی در آن می باشد. از این فرآیند در صنعت ورقکاری جهت تغییر فرم قطعات استفاده می شود.

تعداد ارائه دهندگان:

6
ارائه دهندگان
معرفی خدمت

خمکاری ورق یکی از روش های شکل دهی انواع ورقهای فلزی و غیر فلزی جهت ایجاد خم در قطعات مختلف است. در واقع خم کاری ورق ، کج کردن آن حول یک محور مستقیم به منظور ایجاد تغییر شکل دائمی در آن می باشد. از این فرآیند در صنعت ورقکاری جهت تغییر فرم قطعات استفاده می شود. هزینه خدمات خم و برش به قیمت دستگاه خمکاری ، جنس و ابعاد ورق بستگی دارد. همچنین بیشترین تقاضا در بازار برای خمکاری مربوط به خمکاری استیل ، گالوانیزه و خمکاری ورق آهن است.

خمکاری ورق های فلزی یکی از مهمترین فرآیندهای تولید می باشد. خدمات خمکاری ورق های فلزی علی الخصوص خمکاری استیل ، گالوانیزه و خمکاری ورق آهن در صنایع بزرگ و کوچکی که در حوزه ساخت و تولید قطعات فلزی فعالیت دارند ، تقاضای بالایی دارند. در فرآیند خم کاری ورق قسمت های داخلی قطعه در منطقه خمش تحت فشار و قسمت های بیرونی تحت کشش قرار می گیرند. وجود کشش و فشار در دو سطح ورق منجر به بوجود آمدن برگشت فنری در منطقه خم می شود.

مشاهده بیشتر

خدمات مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متنوع ترین خدمات و کالاهای صنعتی
بررسی و مقایسه ارائه دهندگان
معرفی تخصصی خدمات و کالاها
مشاوره تخصصی رایگان
ثبت نام رایگان ارائه دهندگان