مشـاوره و پشـتیبانی

021-91303797

کشش لوله

کشش لوله

خدمات کشش لوله بیشتر برای تولید مقطع های بسیار دقیق مورد نیاز در صنایع خودروسازی ، راه آهن، کمک فنر و … ارائه می شود. خدمات کشش لوله به روش سرد ، به علت خواص مکانیکی بسیار مطلوب و قابل کنترل و همچنین صافی سطح بالا در صنایع مخلتف قابل ارائه است. هزینه کشش لوله به دلیل مصرف انرژی کمتر و بالا بودن سرعت تولید نسبت به سایر فرآیندهای شکل دهی مقرون به صرفه تر است. همچنین نکته قابل توجه در فرآیند این است که دور ریز این عملیات نسبت به ماشین کاری کمتر است.

تعداد ارائه دهندگان:

4
ارائه دهندگان
معرفی خدمت

کشش لوله

لوله ها و یا استوانه های توخالی که توسط فرآیندهای شکل دهی مانند اکستروژن و نورد تولید می شوند ، معمولا توسط فرآیند کشیدن به شکل نهایی در آمده و پرداخت سطحی می شوند. کشش لوله به فرآیندی گفته می شود که در آن سطح مقطع مورد نظر از طریق عبور آن از قالبی به نام دوزه (Die) تغییر می کند. در این فرآیند ابتدا قالب die متناسب با شکل مقطع درخواستی ساخته می شود.

در فرآیند کشش لوله ، انتهای قطعه با پرس کاری توسط دو فک نیم گرد باریک می شود. سپس انتهای باریک شده از قالب کشش عبور داده شده و توسط وسیله ای که روی کالسکه دستگاه است ، محکم بسته می شود. در نهایت کالسکه، لوله را از داخل قالب بیرون می کشد. لازم به ذکر است در این فرآیند هدف اصلی کاهش قطر و ضخامت است ولی در موارد بسیار کمی افزایش ضخامت نیز ایجاد می شود.

مشاهده بیشتر

خدمات مرتبط
نظرات

2 Comments

 1. قاسم زرآبادی گفت:

  سلام
  با توجه به توضیحاتتون درباره کشش لوله ، برای برش لوله فولادی شما چه خدماتی رو پیشنهاد میکنید؟ هزینه اش هم بگید ممنون میشم.

  • فرمت گفت:

   سلام
   جواب سوالتون وابسته به پارامترهای زیادی از قبیل جنس و ابعاد لوله مد نظر و کیفیت برش مطلوب شما است. چنانچه قصد کسب اطلاع بیشتر در مورد برش لوله و هزینه های اون دارید با شماره زیر تماس بگیرید.
   09195799040
   در ضمن برای سفارش انواع خدمات و کسب اطلاعات مربوط به برشکاری های مکانیکی و حرارتی به لینک زیر مراجعه کنید.
   برشکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متنوع ترین خدمات صنعتی
بررسی و مقایسه ارائه دهندگان خدمات
محتوای تخصصی
مشاوره تخصصی رایگان
ثبت نام رایگان ارائه دهندگان