مشـاوره و پشـتیبانی

021-91303797

خمکاری لوله

خمکاری لوله

خمکاری لوله یکی از فرآیندهای شکل دهی است که در آن، با روش های مختلف، در لوله تغییر شکل ایجاد می شود. خم کاری لوله شامل استفاده از نیروی مکانیکی برای فشار وارد کردن به لوله یا تیوب است.

تعداد ارائه دهندگان:

4
ارائه دهندگان
معرفی خدمت

خمکاری لوله

خمکاری لوله یکی از فرآیندهای شکل دهی است که در آن، با روش های مختلف، در لوله تغییر شکل ایجاد می شود. خم کاری لوله شامل استفاده از نیروی مکانیکی برای فشار وارد کردن به لوله یا تیوب است. بین فرایندهایی که برای ایجاد انواع خم و گوشه در لوله ها به کار می روند، مانند انواع اتصالات پیچ و مهره، جوشکاری و لحیم کاری ، قیمت خمکاری لوله کمتر است.

استفاده از فرآیندهای مختلف خمکاری ، در لوله های صاف با سطح مقطع دایره ای شکل می توان یک یا چند خم ایجاد کرد. در خدمات خمکاری لوله در اثر اعمال فشار به قسمت داخلی لوله ، ضخامت آن افزایش می یابد و همچنین دیواره خارجی خم در اثر کشیده شدن، نازک می شود. لوله های خم شده بخش جدایی ناپذیر بسیاری از ابزارها مانند ترومبون، نرده پله ها، دستگیره ها، قاب مبلمان، قطعات خودرو، تجهیزات تهویه مطبوع و موارد دیگر هستند. اتصالات خمیده لوله برای تغییر جهت مجرای سیالات و گازها در سیستم های اگزوز، خطوط هیدرولیک، خطوط لوله و غیره استفاده می شوند.

مشاهده بیشتر

خدمات مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متنوع ترین خدمات صنعتی
بررسی و مقایسه ارائه دهندگان خدمات
محتوای تخصصی
مشاوره تخصصی رایگان
ثبت نام رایگان ارائه دهندگان