آبکاری نیکل

آبکاری نیکل

فرآیند آبکاری نیکل به منظور کاربردهای مهندسی ، تزئینی و شکل دهی الکتریکی انجام می شود که حدود 80 درصد ابکاری نيکل در موارد تزیینی و حدود 20 درصد آن در اهداف مهندسی و شکل دهی الکتریکی استفاده می شود. نیکل رنگی سفید و مایل به زرد دارد که تقریبا شبیه نقره است و دارای خواصی همچون انقباض و انبساط بالا ، خاصیت مغناطیسی و جوش پذیری بالایی می باشد. آبکاری نیکل علاوه بر افزایش درخشش و روشنایی فلز ابکاری شده ، مقاومت در برابر سایش و خوردگی را تا حد خوبی بهبود می بخشد.

تعداد ارائه دهندگان:

4
ارائه دهندگان
معرفی خدمت

فرآیند آبکاری نیکل به منظور کاربردهای مهندسی ، تزئینی و شکل دهی الکتریکی انجام می شود که حدود 80 درصد ابکاری نيکل در موارد تزیینی و حدود 20 درصد آن در اهداف مهندسی و شکل دهی الکتریکی استفاده می شود.

نیکل رنگی سفید و مایل به زرد دارد که تقریبا شبیه نقره است و دارای خواصی همچون انقباض و انبساط بالا ، خاصیت مغناطیسی و جوش پذیری بالایی می باشد. آبکاری نیکل علاوه بر افزایش درخشش و روشنایی فلز ابکاری شده ، مقاومت در برابر سایش و خوردگی را تا حد خوبی بهبود می بخشد.

همچنین ابکاری نیکل موجب ایجاد لایه هایی با چسبندگی بالا می شود که چسبندگی بسیار خوبی برای لایه های بعدی پوشش فراهم می کند و به همین دلیل نيکل اغلب به عنوان پوشش زیر کار برای سایر پوشش ها استفاده می شود.

مشاهده بیشتر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متنوع ترین خدمات و کالاهای صنعتی
بررسی و مقایسه ارائه دهندگان
معرفی تخصصی خدمات و کالاها
مشاوره تخصصی رایگان
ثبت نام رایگان ارائه دهندگان